Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha béna vagyok...

Mit tegyek, ha béna vagyok tesiből és mindenben én teljesítek a legbénábban?

Figyelt kérdés

A 100 méteres futásban is én vagyok a leggyengébb: 19-20-21 mp alatt futom le.

A Cooper futásban (12 perces futás) is csak 1600m-tudok futni, gyorsabban nem megy, a többiek meg 2500 fölött teljesítenek.

És mindenben én vagyok tesiből a leggyengébb, kislabdajításnál is csak 16m-t dobok, a többiek 25 fölött teljesítenek.

Egész karantén alatt gyakoroltam a futást, és így is csak 1600m-t tudok megtenni 12 perc alatt.


Nagyon rossz érzés ez.


2020. jún. 9. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hasonlóan béna voltam, a túlélésre játszottam a tesiórákon, de a kicsöngetés után már nem nagyon foglalkoztam vele.
2020. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%
Koncentrálj az erősségeidre. Csináld azt amiben úgy érzed hogy jó vagy. A tesi nem az erősséged, akkor más az. A gyengeségedet meg vagy elfogadod, vagy megpróbálsz javítani rajta. Ha arra koncentrálsz amit tudsz és nem arra amit nem tudsz akkor hidd el még a hangulatod is jobb lesz.
2020. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es: nem az volt a kérdés, te miként élted meg. Én igen is foglalkozom vele.


2-es: próbáltam javítani, de nem ment. Az erősségem meg kiterjed csak a floorballra meg a focira, de ott nem tudok a lassúságom és egyéb hiáim miatt érvényesülni.

2020. jún. 9. 15:57
 4/5 anonim válasza:
100%

És esetleg a sportoláson kívül valami még van amit erősségednek érzel? Értem hogy szereted a sportot de ha nem vagy annyira jó benne akkor keress másfajta elfoglaltságot(pl. hangszeren játszás, rajzolás, festés stb.)

Egyébként ezzel nem azt mondom hogy egyáltalán ne sportolj semmit csak találj mást ami örömet okoz úgymond.

2020. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
egeszseges eletmod etrend sokat segit pl novenyi alapu. YOutubrol kb barmilyen videokra tornazz ad neked eleg edzettsegi szintet es jobban birod majd mast is. Ez nekem segít
2020. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!