Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi után kedvezmények?

Érettségi után kedvezmények?

Figyelt kérdés

Gondolok itt közlekedésre (kedvezményes jegyvásárlás stb), egészségügyi ellátásra (például fogászati, ugye ott amíg nappali tagozatos jogviszonyod van, addig térítésmentes rengeteg kezelés). Mindenhol azt írják, hogy tanulói jogviszony megszűnéséig.

Nekünk, akik most érettségiztek, június 16-tal megszűnik a tanulói jogviszonyunk, azonban a matrica a diákigazolványon okt. 31-ig érvényes. Nekem ez egy kicsit ellentmondásos. Illetve, ha kérek iskolalátogatási igazolást (az ugye 60 napig érvényes), az miben változtat dolgokon? Olvasgattam már pár helyen ezzel kapcsolatban, de nekem ez egyáltalán nem tiszta.



2020. jún. 11. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Érettségi után októberig minden ugyanúgy érvényes.
2020. jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!