Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek Kpop asszisztens/...

Hogy lehetek Kpop asszisztens/menedzser?

Figyelt kérdés
Mit kell tanulnom hozzá?

2020. jún. 14. 08:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
A 9-es vagyok. 10-es, hát kpop-idol végképp nem lenne belőle. De manager sem. Szerintem azt a koreai munkatempót nem bírná. Én dolgoztam japánokkal, és nekem is nehezen ment, pedig csak heti 20 órában toltam, mikor kinn tanultam nyelvet. Heti 20 órában diákmunkáztam (ennyit engedtek egy külföldinek), de megtanultam, mit jelent a japán munkamorál és munkatempó. Dél-Korea ebből a szempontból még rosszabb, én úgy hallottam.
2020. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

11-es: Én meg pont úgy tudom, hogy a Dél-koreaiak munkatempója 1 fokkal jobb, mint a Japánoké. Legalábbis ott talán nem annyjra elterjedt az, hogy a munkhaleyükön aludjanak kapszulákban. :D Ne kövezzetek meg, lehet én tudom rosszul. De tény, hogy ami ott van náluk, az embertelen.


1 biztos: Kedves Kérdező, szinte lehetetlen hogy Kpop manager legyél. Persze van némi esélyed (ha nem kamuztál a folyékony nyelvtudásodról...), de nem sok.:D

Ez az egész álomvilág ami a kdramakban van, megtévesztő. Én is szeretem őket, de figyelembe veszem hogy ez nem a valóság. Remélem te is tusztában vagy ezzel, ha meg nem, akkor nagy csalódás fog érni ha kiköltözöl. Ajánlom hogy nézz videókat koreai emberek véleményéről Koreáról. Nagyon érdekes. :)

Visszatérve a kérdésedre: Szóval, van esélyed, először költözz ki, legyen egy biztos helyed aztán beszélhetünk a következő lépésekről!

2020. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi, gyorsan írtam és elpötyögtem a szavak.😅

*annyira *munkahelyükön *tisztában

2020. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

a 11-es vagyok. Ha már K-doramák. A téli Mondoconon volt egy nagyon jó kis előadás a K-dramákról és a valósággal való hasonlóságról. Plusz a nők szerepéről a dél-koreai társadalomban. Hát... nem volt egy vidám előadás, rengeteg mindenre felnyitotta az emberek szemét. Be is linkelem. Egy órás, szerintem érdemes mindenkinek megnézni. Néhány helyen bizony nagyon sokkoló. Még nekem is tetszett, holott évek óta nem vagyok egy nagy k-drama fan, meg Dél-Korea sem a kedvencem.


https://www.youtube.com/watch?v=BxZ1sSzDf8c

2020. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!🙂
2020. jún. 26. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!