Ez normális? Ez igaz?

Figyelt kérdés
Ma ki akartam volna iratkozni a mostani iskolámból, mert megyek át egy másik gimibe. (16 éves vagyok, májusban töltöttem be) és azt mondták, hogy a tanév augusztus 31-ig tart, ezért befogadó nyilatkozatot kell hozzak (Ma lett vége a tanévnek nem?) Ez igaz? A másik pedig hogy amikor visszamegyek a befogadó nyilatkozattal akkor oda kell adják az általános iskolai bizonyítványom eredeti példányát igaz?

2020. jún. 15. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.
2020. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kell befogadó nyilatkozat, ha átiratkozol. Független attól, hogy a szeptember elseje van vagy június tizenötödike.


Az általános iskolai bizonyítványt meg nem szokták bekérni már középiskolában, csak a beiratkozásnál belenéznek. Viszont, ha bekérték akkor a kiiratkozásnál jelezni kell, hogy kéred vissza. Értelemszerűen az eredetit adják vissza, nem egy másolatot.

2020. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is kellett.
2020. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszi a válaszokat! A bizonyítványos részt azért kérdeztem, mert mintha valami olyasmit mondtak volna hogy csak valami másolatot kapok vissza, hát mondom nehogymár, azaz én bizonyítványom, minek nekik miután kiiratkozom. Nem fogom engedni hogy ott maradjon az eredeti. De kell a beiratkozáshoz, mert most úgy volt hogy újra felvételiztem nulladikból, és most megyek 9.-be. a mostani évem egy nyelvi előkészítő volt.
2020. jún. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!