Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erdős Pál Matematikai Tehetség...

Erdős Pál Matematikai Tehetséggondozó Iskola vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló tanárok dolgoznak ott. Ha mélyebben akarsz foglalkozni a matematikával, akkor szívből ajánlom.
2020. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én Veszprémbe jártam, nagyon jó tanárok foglalkoztak velünk matekversenyeken gyakran előforduló témákkal (nem egy feladat volt, amit megoldottunk ott, és a feladat más számokkal vagy hasonlóan egy későbbi versenyben szerepelt), és egy még jobb társaságunk alakult ki az évek során.


Amikor 9.-ben odakerültem, ami furcsa volt, hogy a délutáni szabadidők során teljesen el voltunk engedve, szabad foglalkozás volt. Ami nekem nem tetszett, hogy egyedül voltam az iskolámból, és kevés embert ismertem, és akkoriban nem voltam annyira nyílt ember, talán ha nem egyedül megyek a suliból, könnyebb lett volna. Így eltartott egy ideig, mire megtaláltam a társaságom, de megérte várni. Néhány tábor után azonban új embereket ismertem meg ott, még ma is tartjuk a kapcsolatot, rengeteg új játékot tanítottak meg nekem, mindig vártuk a következő táborokat, hogy találkozhassunk.


Én is csak ajánlani tudom, ha van esetleg valamilyen konkrét kérdés, szívesen válaszolok! :)

2020. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!