Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért baj ez az embereknek?

Miért baj ez az embereknek?

Figyelt kérdés
Büszke vagyok a bátyám orvosi diplomájára, a barátaimnak is előszeretettel mondtam el, hogy ősztől már lesz egy orvos a családban. És az emberek nem éreztek együtt velem, hanem megkaptam hogy majd nézzük meg magunk a 24 órás műszakjaival meg hogy jaj de rossz orvosnak lenni, élete nem lesz biztosan. Miért élvezik az emberek hogy így beoltanak? Ráadásul végzett közgazdászok is azt mondják hogy hiába van orvosi diplomája ő egy hároméves képzés után jobb helyen fog dolgozni mint a bátyám 6 év után

2020. jún. 18. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy kicsit túltoltad. Egy idő után idegesítő lehet mindig azt hallgatni, hogy a bátyám orvos. Ha nem toltad túl, akkor csak féltékenyek, irigyek.

Egyébként érthető, hogy büszke vagy rá, nagyon szép hivatás.

Lehet, hogy a kezdő orvosok nem keresnek jól, de én még anyagi problémákkal küzdő orvost nem láttam. Sok orvossal dolgoztam már együtt, még mindegyik kifejezetten jómódú.

2020. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Epgyet értek az elsővel. Ha lépten-nyomon ezt hangoztatod, akkor egy idő után már idegesítő lehet. De ez mindennel így van. Bár kicsit az az érzésem, hogy nem feltétlenül a bátyád eredménye a lényeg a sztorikban, hanem, hogy NEKED orvos a testvéred.


Egyébként meg, szép dolog, hogy büszke vagy rá.

De az nem a te dolgod, hogy mennyit fog dolgozni és keresni. Nyilván, amikor ezt a hivatást választotta, akkor ő tisztában volt azzal, hogy kivel fog járni.

2020. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
*mivel nem kivel
2020. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kivel fog járni 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 az valóban az ő dolga
2020. jún. 18. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!