Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Művészettel szeretnék majd...

Művészettel szeretnék majd foglalkozni (pl.grafika), később (évek múlva) szeretnék egy saját kis vállalkozást. Megéri elvégeznem egy pénzügyi tanfolyamot? Később ez segíthet a vállalkozásnál?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy művészettel szeretnék foglalkozni, de még elég sok idő lenne mire elérnék ahhoz, hogy a magam ura legyek a saját kis vállalkozásomban. Viszont ha eljutok oda, szeretném a saját pénzügyeimet magam kezelni, ezért arra gondoltam, hogy elvégeznék egy pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamot. A probléma az, hogy nem tudom mennyire fog érdekelni, mennyire nehéz, tekintve, hogy inkább művészi beállítottságú vagyok. Illetve azért is szeretném még elvégezni mert nem baj szerintem ha valaki több mindenhez ért, így tud hova nyúlni ha pl. hirtelen munkanélküli lesz.

Nektek mi a véleményetek? Megpróbálnátok? (saját pénzből végezném el, tehát nem a családom szívna ha nem sikerül)


2020. jún. 20. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Pénzügy előtt egy online marketing képzést javaslok (pl OMA), hogy tudd, hogyan szerezz ügyfeleket. Ha nincsenek ügyfelek, pénzed sem lesz.
2020. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!