Sapientia vagy Babes?

Figyelt kérdés

Kommunikáció és közkapcsolatra szeretnék menni. Nem tudom, eldönteni, hogy hova menjek. A jegyem elég jó szóval nem félek annyira. Más gondom van...nem szeretnék annyira románokkal lenni és nagyon fontos az, hogy ahova megyek ott az egészségügy jó legyen mivel vannak olyan alapbetegségeim amiket figyelni kell.

Kolozsvaron azt hallom a korházról, hogy jók az orvosok viszont nagyon nem kedvesek, rosszúl bánnak a betegekkel, elvárják a pénzt is és az ügyeleten nem vesznek figyelembe és rengeteget kell várni azért, hogy segitsenek és ha magyar vagy s nem boldogúlsz a románnal még rosszabb a helyzet és ők nem tudnak magyarul.

Marosvásárhelyen meg minden jókat hallani de viszont a Sapit meg rengetegen szapulják.

Szóval effektiv nem tudom hova menjek tanúlni, hogy közben nyugodt is legyek, hogy ha bajom van nem kell még azon stresszeljek, hogy elkűldenek a francba ha be merek menni az ügyeletre mint jelenleg itthon.

Valakinek vannak tapasztalatai?

( Nem vagyok kíváncsi a rosszindulatú válaszokra, nem akarom azt sem, hogy belekössetek a kérdésbe csak szeretnék egy őszinte választ a kérdésemre). Köszönöm előre is.


2020. jún. 28. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Akkor valszeg az a forrásod, hogy "jók az orvosok" rossz forrás, ha valóban ilyen dolgok történnek ott.


Nem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy pontosan mi a kérdésed. "Sapientia vagy Babes?" vagy "Valakinek vannak tapasztalatai?", esetleg mindkettő?


Miről kellene tapasztalat? Az orvosokról/kórházakról, vagy a közösségről, a két említett helyről?

Kicsit pontatlanok a kérdések. Viszont, hogyha van olyan lehetőség, hogy "távoktatás", én mindenképp azt választanám, hogy akárhol helyezkedjek is el, be tudjak menni ha muszáj, de a távoktatás is kivitelezhető legyen.

Nem tudom, mikre gondolsz alapbetegségek alatt, mert erről sincs infó, visoznt ha olyan sok betegséged van, fontolóra venném az általad említett, ténylegesen "jobb" orvosi lehetőséget.

Ha a közösségről szeretnél többet tudni, arról csak annyit tudok mondani, hogy én személyszerint utáltam ott lenni (nem is voltam ott többet mint 1 év), mert volt, hogy mikor kocsival mentünk keresztül, megdobálták kővel, mert magyar rendszámtábla volt rajta, meg még eltéríteni is próbáltak minket. Szánalmas az, ami néhol folyik. De nem lehet vele mit tenni sajna. Az ősember is megijed, ha nála erősebb dolgot lát. Nem véletlen, hogy ők is így reagálnak, ha érted ;)

2020. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én a Sapit ajánlanám. Jó a közösség, mindenki magyar. Nem tudom a Babesen milyen az oktatás, de itt is lehet tanulni, ha AKARSZ. Ha nem akkor mindegy, hol töltöd azt a három évet
2020. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha bármi kérdésed van az egyetemmel kapcsolatban (sapi) írj nyugodtan. (oda járok)
2020. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!