Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KRE-ÁJK emberi erőforrások...

KRE-ÁJK emberi erőforrások levelező szakra milyen gyakran kell bejárni? Minden hétvégén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Károlit szeretnék emberi erőforrások szakon tanulni, levelező képzésen. Mellette dolgozni szeretnék. Próbáltam megkeresni, hogy milyen sűrűn kell bejárni, de sehol sem találtam információt róla. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. júl. 1. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én ide járok erre a szakra levelezősként. Első félévben szinte minden hétvégén volt órám, összesen 2 hétvége volt teljesen szabad. Nem feltétlenül van pénteken és szombaton is óra, van hogy csak pénteken és van hogy csak szombat de a leggyakoribb hogy mindkét nap és ugye hosszú napok. Most második félévben nagyjából ugyanez lett volna a helyzet ha nem zár be a suli. De ez attól is függ hogy veszed fel a tárgyakat, ha mintatanterv szerint haladsz akkor hasonlóan alakul az órarended mint nekem.
2020. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!