Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik ELTE kollégium a...

Melyik ELTE kollégium a legjobb választás akkor, ha BTK-s leszek?

Figyelt kérdés
Főként a tömegközlekedésre gondolok, és a kollégium felszereltségére.

2020. júl. 1. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Választani? :D örülj ha jut férőhely bármelyikbe.

[link]

2020. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A KCSSK az elte legjobb kolija, ez egyértelmű. Mindenhez az van a legközelebb. De nyilván borzasztó nehéz bekerülni. Most főleg hogy az elte így visszavágta a férőhelyeket. Azért sok sikert neked :).
2020. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tennék hozzá hogy bennem anno gólyaként fel se merült hogy ne kerüljek be elte koliba (külföldi és nagycsalándos is vagyok ),és nem kaptam kolit. Nekem szerencsém volt mert sikerült bekerülni egy egyházi koliba,de ez tényleg csak mázli. Persze most már tudom hogy előre kell pontokat számolgatni meg ilyesmi,viszont idén a helycsökkentés miatt senki nem tudja hogy hol lesz a ponthatár. És szerintem nem lesz túl egyszerű két hét alatt albit találni,és persze azt megfizetni se de ez már egy másik kérdés.
2020. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ő.. igen, olvastam a cikket. Nagyon el vagyok keseredve miatta, egy igazi csoda lesz ha felvesznek. Ebben az esetben akkor meg mindegy hogy melyiket nézi ki az ember, örüljön ha felveszik.
2020. júl. 1. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja,eléggé elkeserítő főleg ilyen albi árak mellett. De reméljük a legjobbakat.
2020. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En KUKos voltam regebben annak ellenere hogy meg se jeloltem. Igazabol mindegy mit jelolsz, oda kerulsz ahol van hely.
2020. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Kukot idén nem lehet választani.
2020. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. júl. 3. 11:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Tudom hogy nem lehet jelolni iden a KUKot nem is ez volt a lenyege a mondanivalomnak, hogy en meg sem jeloltem anno es megis odakerultem, nem zavart senkit hogy mi volt a sorrendem es nem epp becsusztam a ponthatarral.


Iden viszont biztosan fel kell kotni a gatyat a ponthataroknal. Esetleg a masik lehetoseg hogy a lakhatasi kompenzaciora is jelentkezel es kiveszel egy osztott szobat valakivel azt esetleg fedezi az a penz amit az egyetem fel tud ajanlani azoknak akik nem kerultek be a koliba.

2020. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A lakhatási kompenzáció amúgy király lenne, csak hát ugye az elsős jelentkezésnél ha nem kapsz kolit hanem ezt a pénzt akkor két heted van albit keresni ami necces picit. A másik hogy nem mindegy hogy 20 vagy 40 ezer, a harmadik hogy félévre szól, az albik meg általában egy évre. Nem könnyű ez :(
2020. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!