Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 5.tantárgy nélkül lehet...

Balage1939 kérdése:

5.tantárgy nélkül lehet érettségim?

Figyelt kérdés

Üdv!A kérdésem az,hogy milyen módok vannak arra,hogy ha az 5.érettségi tantárgyból (szakma)

megbuktam?

Nen is szeretném letenni,van más mód az érettségi megszerzésére?

Esetleg emeltezni más érettségi tantárgyból? (történelem)



2020. júl. 3. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

5. tantárgy mindenféleképpen kell. A történelem az egyik, ha közép-és emelt szinten is érettségizel belőle, akkor is csak egy tárgynak számít.

Sajnos azt nem tudom, hogy a szakmai érettségit kötelező-e letenni vagy választhatsz mást, miután lejárt a jogviszonyod. Hívd fel az Oktatási Hivatalt és kérdezd meg.

2020. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm szépen a gyors választ.

Remélem lesz más módja.

2020. júl. 3. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az őszi érettségire vagy jövő tavasszal jelentkezel egy GIMNÁZIUMBAN valamelyik közismereti tárgyból, és kapsz egy gimnáziumi érettségit, de a plusztárgyért már fizetned kell. Nem szintemelő, hanem 5. tárgy.
2020. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az nem probléma ha az adott tárgy már megvan?Mint a fentebb említett történelem.
2020. júl. 5. 00:48
 5/7 anonim ***** válasza:
De. Mert akkor nem 5. Attól még mindig csak 4.
2020. júl. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor földrajzból leteszem és ezzel meg is kapom a gimnáziumi érettségit és végeztem is?
2020. júl. 6. 15:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!