Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg, hogy...

Hogy tudhatnám meg, hogy valaki vizuális, auditív vagy univerzális típus a tanulásban?

Figyelt kérdés
Egyik barátom megkért rá,hogy derítsük ki,hogy ő milyen típus,mert szeptempertől ő is jobban szeretne tanulni.Én tavaly október környékén jöttem rá,hogy univerzális vagyok(vizuális és auditív is).Hogy tudhatnánk ezt meg?
2010. aug. 2. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyű kideríteni. Előveszel egy szótárt és elkezded az első 20 szót felolvasni, majd újra és újra. Miután elégszer elmondtad, próbáld meg felmondani. És közben rájössz, hogy arra emlékszel-e hogy milyen sorrendben mondtad fel, vagy arra hogy a szótárban hogy helyezkedtek el, szóval magad elé képzeled-e.
2010. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keresgéltem, de nem találtam, pedig rémlik, hogy az interneten van ilyen teszt. Egyébként erre teszt nélkül is rájön mindenki maga. De ez a cikk, még ha nem is pont a kérdésről szól, hasznos.

[link]

2010. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, csak megtaláltam.

[link]

2010. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!