Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan várjátok a felvételi...

Hogyan várjátok a felvételi eredményeket, egyetemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még hátra van majdnem két hónapunk az egyetemig (ha minden jól megy), viszont ebben a két hónapban mintha nem lenne semmi amit csinálni tudnék. Próbáltam elmenni melózni, több helyen is próbálkoztam de a covid miatt mindenhol visszautasítottak vagy nem hívtak vissza. Most hogy hasznosan teljen az időm bejelentkeztem egy B2es német nyelvvizsgára, amit nem tudtam februárban megcsinálni (szintén halasztották), egyedül vagyok itthon délelőttönként főzök, reggel eljárok futni, máskor sorozatot nézek vagy játszok. Ezzel nem is lenne baj de már ezt csinálom kb. február óta és kezdek bedilizni tőle. Néha találkozunk az osztállyal meg a barátaimmal de nincs meg a rutin, hiányzik az érzés, hogy újra emberek között legyek. (Itthon is egyedül vagyok 8tól 5ig amíg szüleim hazaérnek) Nem panaszkodom, jó pihenni érettségi után, de szerintem ez már sok. Nem tudok változtatni a helyzeten ezzel is tisztában vagyok, úgyhogy az a kérdésem azokhoz akik most mennek egyetemre hogy ti mit csináltok ha már stresszessé válik a várakozás?

19L



2020. júl. 10. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanulok. Nyelven, programozást, honlapot építek, blogolok. Rengeteget olvasok, és értelmes filmeket, videókat nézek (nem csak sorozatokat, amiknek se alapja, se mondanivalója). Engem a szellemi kihívások lekötnek. Esetleg tanulj egy új készséget, amit eddig nem tudtál, zsonglőrködés 4 labdával, Rubik kocka kirakása, új jógapózok vagy egy teljesen új nyelv?
2020. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozok egy étteremben most, rakom össze a pénzem az egyetemi évre + edzek mellette
2020. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!