Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-GTK-s diákként melyik...

SZTE-GTK-s diákként melyik kollégiumot javasoljátok?

Figyelt kérdés

Ahogy én láttam, nincs kari kollégiuma a GTK-nak. Melyik koliba érdemes menni szerintetek, és miért?

Ha van saját tapasztalat, írnátok róla? (Légkör, milyenek a szobák, mennyit kell fizetni, távolság, mennyire nehéz bejutni, milyen szabályozások vannak, bármikor ki lehet-e járkálni, milyen lehetőségek vannak, pl. mosógép, tanulószoba, TV van-e, vagy bármi egyéb...) Tehát minden érdekel.

És még egy kérdés: Igaz, hogy némelyik koliban vannak kötelező programok? Ha igen, ez mit takar pontosan?


2020. júl. 13. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


GTK-sként nincsenek külön kolik, karközi kolikba tudsz jelentkezni. Károlyi, Hermann, Móra, Eötvös és Öthalmi.


Általában 9-10 ezer forint/hó a díja.


Én a Károlyiról tudok nyilatkozni.


Ez a legnagyobb koli (800 fős), a légkör jó, hoszen elég sokan laknak itt, ha bulizni szeretnél, akkor is találsz embreket, ha tanulni, akkor is. Vannak kolis/szintes programok is, pl. kopaj, ami a legnagyobb kolis rendezvény. Nálunk 9300 körül van a havi kolidíj. A házirendet belinkelem, de nincs korlátozva a kijárás egyik koliban sem tudtommal (ez már egyetem, itt nem mondják meg, hogy mikor van takarodó, stb.), persze azért 23:00-tól már illik halkabbnak lenni, de 0-24-es porta van. Vannak tanulószobák, közös mosókonyha, kisbolt, nagyterem (itt szoktak lenni a rendezvények), edzőterem (nem egy hűde komoly, de van pár gép meg súlyok), pingpong, csocsó, tollas, tenisz, kosárlabdapálya, tengo pálya, a koli mellett focipálya. TV nincs (kivéve ha hozol :D). Kötelező programok nincsenek XD, felnőtt vagy, itt már nem kényszerítenek semmire, persze kár kihagyni ezeket.


[link] - itt sok mindent megtalálsz, de ha érdekel még valami, szívesen válaszolok.

2020. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja ami kimaradt, ez van a legközelebb az Aradi térhez, és a villamos (1-es, 2-es) ott rak le a koli előtt. Bejutni pedig nem nehéz. Sok hely van, felveszik az embereket.
2020. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, elég jól hangzik. :)

Ha valakinek van más koliról tapasztalata, azért ne tartsa magában. :)

2020. júl. 13. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!