Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Agykontrollról milyen tapaszta...

Agykontrollról milyen tapasztalataitok vannak, milyen sikereket értetek el vele?Akár csak könyvből tanultátok, akár tanfolyamon vettetek részt.

Figyelt kérdés

Én elvégeztem,de sajnos elhanyagoltam.Annyira nem hittem benne. Kérem azok írjanak,akik kipróbálták.Most elkezdtem megint foglalkozni vele és szeretnék motivációt gyűjteni hozzá.Könyvem megvan róla.Nekem nehezen megy,az,hogy lemenjek alfába és,hogy teljesen ellazuljak.Anyagilag elég rosszul állok,szeretném erre is használni.

Élőre is köszönöm.



2020. júl. 16. 14:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A memóriám csapnivaló és nehezen tanulok, ezt is szeretném fejleszteni vele,csak valamiért megakadok ott, hogy nem nagyon hiszek benne.


Az esettanulmányom a tanfolyamon jól sikerült,még is nehezen akarok, vagy inkább tudok benne hinni.És hajlamos vagyok csak a véletlennek betudni.

2020. júl. 16. 14:33
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy fogalmazol, abból látszik a negatív hozzáállás. Pedig amiben hiszünk, az működik. Hit, vágy és elvárás kell hozzá, hogy elérd a céljaidat. Lehet, hogy érdemes lenne elmenned egy ismétlő tanfolyamra vagy agykontroll klubba. Ha mostanában vannak ilyenek a járvány miatt, nem tudom.

Vannak kifejezetten gazdagság bevonzó vezetett meditáció. Akár a YouTube-on is találsz ilyeneket.

Fontos, hogy ne rontsd le a negatív gondolatokkal, amit programozol. Tehát folyamatosan érezd magad gazdagnak, ne a pénz hiányát érezd, még ha eleinte nem is könnyű átállni.

Olvass sikertörténeteket, iratkozz fel agykontroll hírlevélre, ott mindig szoktak küldeni. Nagyon motiváló tud lenni.

Én pl sikeresen kezeltem agykontrollal betegségeket, és különféle nyereményeket vonzottam be.

2020. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

"Pedig amiben hiszünk, az működik."


Kivéve, amikor hülyeségben hiszünk, és az nem működik.


Relaxálni jó ez a cucc, pihenni kicsit, meg jó kedved lesz, ha elhiszed, hogy működik.


De működni nem működik.

2020. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

"Pedig amiben hiszünk az működik" 😂

Ami működik arra van tudományos bizonyíték, márpedig a telepátiára egy kicsi bizonyíték sincs. Művelődni kéne kicsit, hogy ne húzzanak le a pénzedről valami átveréssel.

2020. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De nekem az esettanulmány nagyon jól működött,legalábbis a partnerem a tanfolyamon azt mondta, hogy mindent eltaláltam az adott személlyel kapcsolatban, akit el kellett képzelnem a neve és a lakcíme alapján.

Nekem a hittel vannak bajok.Sajnos elég nehéz helyzetben vagyok egy vagy inkább két ember miatt,el vagyok keseredve,mert nem látok kiutat.Most az agykontrollba próbálok kapaszkodni, hogy kibírjam.

Arra lehet esetleg használni, hogy,ha van egy helyzet,egy kapcsolat tele hazugságokkal és azt szeretném, hogy kiderüljön az igazság?

2020. júl. 16. 15:00
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ne ebbe kapaszkodj, hanem oldd meg a problémáidat!

Tettekkel, értelmes ember módjára!


Ha azt akarod, hogy kiderüljön az igazság, akkor mondd ki vagy kérdezz rá! Ha pedig hazudnak neked, akkor hagyd ott az illetőt!


Az élet egyszerű, nem kell woodoo-val bonyolítani.

2020. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ez sokkal bonyolultabb ennél,itt gonoszságról van szó és neki hisznek.Hiába mondom ki és kérdezek rá.

Nem arról van szó,hogy nem teszek semmit és nem próbálom megoldani,csak,ha a másik hátráltat,rágalmaz,lejárat és meghazudtol úgy elég nehéz.

Nem vagyok vele,nem élünk együtt még is ezt csinálja.

2020. júl. 16. 16:15
 8/15 anonim ***** válasza:

És meg fog változni az élet, ha otthon a szőnyegen meditálsz?

Nyilván nem.


Nem bonyolultabb ennél. Meg kell szakítani a kontaktot a hülyékkel, akkor is, ha rokonok, aki pedig neki hisz, azzal is. Rém egyszerű, csak az emberek bonyolítják túl.

2020. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De ez nagyon fájdalmas,hiszen olyan emberekről van szó,akiket szeretek,köztük a volt párom is.Már az összes ismerősömmel megszakítottam a kapcsolatot miatta.De ez sokkal bonyolultabb ennél,az illető a nevemben telefonál és nem tudom bebizonyítani.

Ez úgy kell érteni, hogy az összes ismerősömmel felvette a kapcsolatot,a volt munkahelyemen is.Miatta vesztettem el a munkám.

Nem hiszem azt,hogy attól meg fog ez változni,hogy meditálok csak szeretném,ha kiderülne az igazság.És próbálok olyan dolgokat keresni,amik segítenek,hogy lelkileg is jobban legyek.

2020. júl. 16. 16:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Rendőrség mit mondott, mikor feljelentetted zaklatás miatt?
2020. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!