Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kell/lehet felvételizni...

Mikor kell/lehet felvételizni az egyetemre? Az óvodapedagógus szakra mik a követelmények? Milyen érettségi vagy mik szükségesek hozzá? Nehéz bekerülni? Nehéz elvégezni?

Figyelt kérdés
Már nem most érettségiztem így nem vagyok képben mi hogy megy, de gondoltam sosincs késő így lehet felvételiznék óvodapedagógusnak.
2020. júl. 20. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg talan most pótfelvételi eljárás során vagy jövőre február 15-ig kell leadni a jelentkezést. Ha pótfelvételizel, akkor mindenképpen fizetős leszel, ha vársz februárig, akkor állami támogatott is lehetsz.
2020. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A felvi.hu oldalon minden Magyorországon indított szakról találsz részletes információt. Ha ez nem áttektinthető számodra, fordulj bizalommal a kinézett egyetem tanulmányi osztályához! Itt senki nem fog neked kisregényt írni a felvételi eljárásról.

Az óvodapedagógus szakra egyébként nem nehéz bekerülni, mert a piaci értéke elenyésző. Ugyanakkor van alkalmassági vizsga, amelyen bizonyos képességek hiánya a kizáró ok. Ilyen a tiszta, érthető beszéd, az alapvető tornagyakorlatok, a tiszta éneklés.

2020. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2-es,ez nem igaz, nem feltétlen kell tiszta hang ahhoz, hogy valakiből óvónő váljon.
2021. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!