Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogy oldja meg egyetemen...

Ki hogy oldja meg egyetemen levező képzésen a munkahely mellett, ha úgy kell bejárni, hogy havi egyszer hétfőtől péntekig?

Figyelt kérdés
Tanulmányi szabadságot nem kérdeztem még meg, de ez is opció. Csak mivel nem túl magas pozícióban dolgozom, nem hiszem, hogy megadják. Hétfőtől péntekig dolgozok egyébként.

2020. júl. 21. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Na ilyenről még nem hallottam, hogy 1 hétig be kell járni. Nyilván csak az megy levelezőre, aki dolgozik.

Ahová én jelenkeztem oda pénteken és szombaton kell menni. Péntekekre tartogatom majd a szabijaimat, de most még Gyed-en vagyok.

Egyébként ha tényleg így van, ahogy írod, akkor fizetés nélküli szabit kérsz azokra a hetekre.

2020. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nálunk nem ellenőrzik. Nagyon érdemes ottlenni az órákon, de nálunk meg lehet oldani jelenlét nélkül, nincs katalógus.
2020. júl. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vodafonelive ***** válasza:
Nálunk MSn a levelező nagyon hallgatóbaràt lesz. 7 alkalommal kell menni egy félévben a BSc levelezőkhöz képest és csütörtök-pénteken. Na ez a leg gusztustalanabb. 41 évesnek kellene lennem, hogy csak szabadságok rovására el tudjak majd járni és a vizsgák amik random napon lesznek még nem is lett beleszámolva...
2020. júl. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A munkáltató köteles tanulmányi szabadságot biztositani az iskolarendszeru képzésekre. Termeszetesen erre nem jar fizetés.

Es minden vizsgára darabonként (nem tantargyankent) 3 nap + a vizsga napja tanulmányi szabadság jar.


Nekem H-Cs lenne Elvileg MSc kepzesem, de a kialakult helyzet miatt nem tudom mi lesz.

2020. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A cegnek nincs mérlegelési lehetősége, ki kell adnia ahogy kered.
2020. júl. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy meg tudom oldani így valahogy ahogy írtátok, köszönöm. Csak nem is voltam benne biztos, hogy egyáltalán szóljak-e az egyetemről, nehogy kirugjanak.
2020. júl. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!