Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenki rosszabbul vezet a...

Mindenki rosszabbul vezet a forgalmi vizsga előtt? Miért? A vizsgán azért van remény, hogy átmegyek?

Figyelt kérdés

Augusztus 4-én vizsgázom majd.

Ma 2 órát vezettem. Egy kis szétszórtságot vettem észre magamon.

Szerintem elfáradtam a végére.

Minden megvolt, csak megzavart, hogy nem a kis bevált módszereimmel vezethetek, hanem azt kell gyakorolni amin 2 vizsgázó megbukott a héten. Jó, tudom, fontos ez is, de vajon a vizsgán menni fog-e.

Most nem nagyon voltam elégedett. Bár a parkolások egész jól mentek.


2020. júl. 23. 10:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak izgulsz, még ha nem is érzed most😅
2020. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azzal, ha egyszer rosszabbul teljesítettél, mint a megszokott. Ezt sok minden okozhatja (pl. az időjárás is). Nem lesz semmi gond a vizsgán, ha egyébként biztosnak érzed a tudásod.
2020. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Én jövőhéten 30-án vizsgázok és nálam is mostanság nem úgy megy,ahogy kéne,legalábbis az oktató szerint. De nekem pl szerintem az is rátesz,hogy unom már ezt az egész gyakorlás dolgot,és jó lenne úgy vezetni,ha már végre megszerettem,hogy nincs kritizálás,nincs beleszólás,hogy ide vagy oda menjek. Meg igen,ami nálad is van,az a fáradtság,hogy egyfolytába figyelni kell abba a 2 órába,azért ez nem olyan,mint mikor meg van valakinek már a jogsija és nyugisan vezethet egy városban,mert nem kell a legtökéletesebben kanyarodnia vagy parkolnia. (Meg nem megy közbe a legrosszabb zene xd)
2020. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, hasonlóan voltam en is. Es masodjara atmentem. Egyreszt untam is, egy heten volt a zarovizsgam is, amire rohantam haza tanulni a vezetes orak utan. Pihend ki magad ora elott, es ne figyelj semmire, ami elvonhatja a figyelmed.
2020. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Köszi mindnyájótoknak! Kicsit megnyugtató!

Amúgy ideges nem vagyok, vagy csak ahogy az első írta nem érzem! :)

De furán nyugodtságot érzek. Nem magabiztosság ez. Más.

Most tuti a front kavart be.

Meg azért reggel 6 tól 8 ig vezetni sem egy leányálom. Lesz ez jobb is! Múlthéten csütörtökön például 50 percet vezettem szinte tökéletesen.

Amúgy fura, hogy ami sok tanulónak nem megy fáradtan pl jobbkezes utcák az nekem simán mennek. Ez a hülye ide nézz oda nézz, most gyorsabban most lassabban, indulj állj meg mégsem balra, menj egyenesen stb. És a fejem is fáj...

Sok volt ez reggelre.

2020. júl. 23. 11:28
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mar nem eloszor jarsz arra, es ismered a jarast. En meg utolso oran is beneztem egy elsobbseg adas kotelezo tablat. Egyszeruen annyira nem ment a koncentralas. Vizsgan minden ok volt.
2020. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Igen. Nem először, de nemrég még ez is hibám volt amikor dekoncentráltabb módban voltam! :)

Akkor nem aggódom. Vizsga előtti pánikról lehet szó.

2020. júl. 23. 12:06
 8/31 A kérdező kommentje:

Amúgy furcsa, hogy nem érzem, hogy ne sikerülne, de azt sem, hogy biztos átmegyek.

Tuti lesznek hibák és balfékek a forgalomban is.

Megpróbálok nyugodt maradni. Az jó, hogy ha hibázok már nem kattogok rajta egy ideje.

A hátranézésre meg figyelek. Forgok nekik mint a körhinta, hadd örüljenek.

2020. júl. 23. 12:28
 9/31 A kérdező kommentje:

Aki mostanában vizsgázott:

Nekem úgy tanítják, hogy kanyar előtt tükör tükör holttér és a végén az index.

Ezt így kérik a vizsgán is vagy először tegyem ki az indexet?

2020. júl. 23. 14:29
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
Elobb index mindenkeppen.
2020. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!