Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az idei ponthatá...

Mit gondoltok az idei ponthatárról? Felvettek, ahova szerettétek volna?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 20:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Igen... De a fizetosre, igy nem erzem nagy buszkesegnek. Kicsit felesleges volt 1 nyelvvizsga, ket emelt erettsegi es jeles bizi. Mondjuk szamitottam ra, mert az elozetes oonthatar alatt voltam picivel. Remélem jovo ilyenkor atsorolnak allamira.

Azert orultem volna, ha nem "ragaszkodnak" a januarban meghirdetett elozetes ponthatarokhoz, szobeli nelkul. Igy nem vagyok boldog, hisz a fizetosnel 70 ponttal a ponthatar felett vagyok, allaminal meg par ponttal alatta. Na mindegy, ez mar csak ilyen ev.

2020. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Milyen szakra?
2020. júl. 23. 20:55
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem, ez már a második, hogy nem sikerűl, lehet újra kéne zéreccségizni:D.
2020. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Gazdalkodasi es menedzsmentre
2020. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Pont annyi pontom van, amennyi a ponthatár🤣 szóval szerintem én voltam az alsó határ🤔


Hát valahol durván magas pontok voltak a meghirdetett pontokhoz képest( 400 minimum és akkor 460 a ponthatár).


De valahol meg durván csökkentek a pontok.

2020. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem vártam ekkora csökkenést. A pszichológia kivételével a legtöbb szakon, amit néztem, csökkentek a ponthatárok. Engem felvettek, mégpedig az ELTE gyógyped. karára.
2020. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Meglepően alacsonyak lettek. A BGE-PSZK-án 315-320 pont körül vártam gazdaságinformatikán, de 280 lett idén. És igen, felvettek oda, ahová akartam 368 ponttal... :)
2020. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sajnos.


A korábbi évek ponthatárait vettem figyelembe és nem jelöltem meg emiatt olyan szakokat, ahová simán felvettek volna a csökkenés miatt...régészet lement 340-re a korábbi 410 körüli pontokról..ez nagyon pocsék érzés...de ki tudta volna ezt előre decemberben, hogy lesz egy ilyen járvány, ami megváltoztat mindent...


A pszichológia iszonyat magas...sok olyan megy rá, akik preztízst csinálnak belőle, de k_rvára nem értenek hozzá, csak hangzatos...ezek miatt van ilyen 460 plusszos határ ☹..én tizenéves korom óta erre készültem a régészet mellett..és tessék...nem tudom elérni ezt a szintet.


Szerintem nagyon rossz, hogy nem lehet még tavasszal is ùj szakokat megjelölni a felvin, rengeteg dolog befolyásolhat.


Nekem a szüleim kerültek f_s helyzetbe a vírus miatt, dolgoznom kell május óta és nem biztos, hogy állandó munka mellett tudok BA nappalira járni...nem jelöltem meg levelezőt, akkor még minden ok volt decemberben.

2020. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Felvettek államra, nekem alacsonyabb lett a vártnál😀😀
2020. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

Meglepően alacsony lett a szakomon a ponthatár, magassabra számítottam.

Mindenesetre örülók, a lényeg ,hogy felvettek, az ELTE TáTK-ra fogok járni :)

2020. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!