Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnazisták! Milyen iskolatás...

Gimnazisták! Milyen iskolatáskátok van? Milyen formájú az, ami ideális Nektek és még jól is néz ki?

Figyelt kérdés
Az előbb olvasgattam az ezzel kapcsolatos kérdéseket és sok táskára azt mondták, hogy "általános iskolai beütése" van alakra.

2020. júl. 24. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem Budmil hátizsákom van. Így kapásból nem tudom, hány literes, de jó sok minden belefér és kényelmes. 4 része van, 2 nagyobb és 2 kisebb. A mintája flamingós, ami tudom elég gyerekes (10. osztályba megyek, már tavaly is ez volt a táskám), de nekem tetszik, praktikus. Világéletemben Budmil táskáim voltak, mindig elégedett voltam velük, neked is bátran ajánlom őket. Mi Budmil boltba járunk, ahol csak Budmil termékek vannak, nagyon sokféle táska szokott venni, és néhányhoz van passzoló tolltartó és tornazsák is. Remélem, tudtam segíteni! :)
2020. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!