Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiírhatom Facebookra az iskolát?

Kiírhatom Facebookra az iskolát?

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre. Szerintetek gáz lenne már most kiírni a sulit az adataimhoz?
2020. júl. 25. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2020. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem rá ér akkor amikor beiratkoztál már.


Mást is felvettek, kitette facebookra és végül nem iratkozott be családi problémák miatt. Így ciki volt neki, hogy le kellett vennie és, hogy kérdezgették az ügyről.

2020. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan írd ki.. én is kiírtam, nincs benne semmi gáz! Amúgy gratulálok a felvételidhez!😊
2020. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Kiírni nem gáz, az viszont kicsit igen, hogy a felnőtt életed első napjaiban ezen elmélkedsz. Semmi jelentősége, még annak sem, ha 500-an lájkolják, akik aztán 10 perccel később el is felejtik. Persze tudom, hogy a középiskolai berögződéseket nehéz levetkőzni, miszerint a közösségi média a világ teteje, és ha nem írod ki, hogy felvettek, akkor lehet, hogy nem is vettek fel, de idővel sikerülni fog. Csinálj inkább egy linkedin fiókot és oda rakd fel, az legalább segíthet később például gyakornoki állásokat keresni és kapni.
2020. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2020. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek a 4-essel. A LinkedIn-nek van értelme, ott nézik is, hova jársz, a Facebookra akármit kiírhatsz, kb. senkit se érdekel :D
2020. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A második diplomám lesz. A középiskolát már rég kinőttem és nem ez a felnőtt életem első napja. :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2020. júl. 25. 11:11
 8/8 Vodafonelive ***** válasza:
80%
Én amúgy linkedinre ki is raktam most a mesterképzést, ezzel is mutatva, hogy most a fejvadászok ne nagyon keressenek meg lássák, hogy van aktív tanulmányi státuszom. :D
2020. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!