Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kollégiumba...

Hogyan kell kollégiumba jelentkezni??

Figyelt kérdés

Felvettek Debrecenbe gazdaságinformatikára és kollégiumba szeretnék jelentkezni. Elküldtek nekem egy oldalt, a Debreceni Kollégiumok oldalát. Annyit olvasok hogy határidő lejárt minden, fellebbezés július 21 ig stb.

De mások mondják itt hogy már lehet jelentkezni én meg nem tudom hogy mit hogyan kell!!

Szeretnék valakit aki elmondja tisztán és érthetően: erről az oldalról letöltesz egy jelentkezési lapot, kitöltöd, csatolod ezeket és ide kell küldeni stb stb. Teljesen tanácstalan vagyok és megesz az ideg. Illetve együtt szeretnék lakni a párommal, ezt a felvétel megnyerése után kell kérelemben megirni nem?

Campus hotel vagy Kossuth Lajos kollégiumok jöhetnének szóba


2020. júl. 25. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogsz kapni egy tájékoztató e-mailt, amiben minden le lesz írva.


Az a dátum nyilván a felsőbb évesekre vonatkozik.

2020. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!! Remélem lesz mindenre idő elegendő
2020. júl. 25. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!