Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME VBK gólyatáborral kapcsola...

BME VBK gólyatáborral kapcsolatban milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Erre én is kíváncsi lennék. Majd ott tali 😂
2020. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nagyon jó volt. Az elején izgultam, mert alapjáraton a gimi alatt sem voltam olyan nagy bulizós, de hamar beilleszkedtem. Nálunk úgy volt, hogy színekre voltunk osztva, és így voltunk kb. 30an egy csapatban. Végig szuper volt a hangulat, jópofa feladatok voltak. Nem volt nyomás sosem hogy most neked muszáj ezt meg azt a feladatot megcsinálnod, minden önkéntes volt. Tanultunk közös gólyatáncot, minden reggel volt torna, kellett zászlót csinálni meg hasonló táboros feladatok.

Este buli, ivászatot aki akarja már délutántól/reggeltől kezdheti. Volt sportos nap is.

Ja és ugye új embereket ismersz meg, bár szerintem úgyse a gólyatáboros haverokkal fogsz lenni utána, hanem azokkal akikkel egy tankörben vagy beosztva.

2020. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Igazából az előttem lévő leírt már elég sok mindent. Hangszálakat ajánlott beizzítani, mert sok kiabálás és dalolás lesz. Vegyészinduló legalább 20-szor el fog hangzani. Van jó pár ivós feladat, de ha nem szeretnél nem veszel részt benne. Fröccsre és sörre lehet számítani. Nem csak arról szól a tábor: bemutatnak különböző egyetemi szervezeteket, dékánhelyettes ellátogat és mesél az egyetemről.


Megismerkedsz új emberekkel, de az egyetem elejétől úgyis a tanköröddel fogod már tartani inkább a kapcsolatot. Bár az is lehet, hogy a tanköröd nagy részét gólyatáborban már megismered.

2020. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen jellegű feladatok voltak? Az erotikus feladatok már a múlté?
2020. aug. 3. 06:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem igazán emlékszem ilyenre, volt egy feladat ahol 2 csajnak kellett közösen egy jégkrémet megenni minél ötletesebben vagy valami ilyesmi. De direkt kiemelték, hogy NEM erotikus mozdulatokat várnak. Szóval szerintem a régi évek botrányai (más egyetemekről) miatt ezekre nagyon odafigyelnek.
2020. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!