Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alfa Kaposnál végzet valaki...

Niki0228 kérdése:

Alfa Kaposnál végzet valaki Boltvezetőit?

Figyelt kérdés

sziasztok lesz a vizsgám, kicsit izgulok jó volna ha valaki tudna segiteni hogy nagyábból mit kérnek vizsgán.

Köszönöm :)



2020. júl. 28. 16:06
 1/2 anonim válasza:

Szia! Végül hogy sikerült?

Mik a tapasztalatok a céggel? Én most készülök jelentkezni

2020. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia még csak most lesz a vízsgám,

az oktatással nem vagyok megelégedve ezt jelezte is az egyik hallgató azt a választ kaptuk hogy Ők nem hibássak semmiben, mindent megtettek a sikeres vizsgáért. Mivel távoktatás teljesen rendben van, hogy mindent magad oldj meg, találj ki, jöjjél rá. Mert lényegében ez az oktatás nem arról szól, hogy ők mindent elmondjanak, hanem hogy te egymagad, hogy oldod meg, és ha nem hivtad az oktatod akkor az a te hibád, kérdezni kellett volna. pl én kérdeztem mert nem értetem a számolást egy mondattal le tudta egy csoporttársam magyarázta el.

Ezel nem minősíteni akarom, lehet más megelégszik azal amit nyújtanak nekem nem jött be!

2020. aug. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!