Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nincs még pótfelvételi?

Miért nincs még pótfelvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Egy pár oldal azt írta idén július 27-től indul a potfelveteli de én semmi infót nem láttam még erről a felvin és jelentkezni sem tudok. Valaki tud valami más infót?



2020. júl. 28. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy lánytól láttam,hogy felhívta a felvit,és ők sem tudnak semmit elv hétvégén lesz infó. De egy ismerősünk meg olvasta hogy augusztus 5.-6.-7.re tervezik.

Szerintem ami miatt húzzák,az az,hogy most más lesz a pótfelvételi,mivel több államis szakot meghirdetnek,és gondolom,mire összeszedik az egyetemek,hogy akkor melyikeket tudják meghirdetni az mind idő.

Vagy másik tipp,hogy az okosok terveznek valami más rendszert még hozzá. Kész szivatás ez már,olyan kapkodás lesz ebből,hogy a végén még a kihirdetés is szeptember első hetére esik😂

2020. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegnap este már lehetett jelentkezni! :)
2020. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!