Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az önköltséges és az államis...

Az önköltséges és az államis hallgatók egybe vannak az órákon?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Az államisok luxustanteremben vannak, az önköltségeseket pedig a pincékben elzárva tanítják.


Lehetőleg próbálj meg gondolkozni, mielőtt felteszel egy kérdést, mert gondolkozás nélkül a egyetemet sem sikerül majd elvégezni...

2020. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem, otthon fekszik mindkettő másnaposan, az órákon meg csak a tanár van bent.
2020. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Lassan ez a kategória is a böszme trollok gyülekezete lesz... Savanyú a szőlő, mert hat általános után anyátok elküldött napszámba???


Kérdező, igen, egüytt vagytok. Nem is fogod tudni, ki fizet, ki nem, hacsak el nem mondja :)

2020. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Együtt. A tanárok sem tudják, hogy ki önköltséges és ki államis.
2020. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%

"Lassan ez a kategória is a böszme trollok gyülekezete lesz... Savanyú a szőlő, mert hat általános után anyátok elküldött napszámba???"


Te biztos bejársz az órákra, fórumtárs. Én is mindig akkor voltam ilyen feszült, amikor rájöttem, hogy előző nap végig semmirevaló előadásokon csesztem el az időmet. :)

2020. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!