Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egészségügyi OKJ-s...

Milyen egészségügyi OKJ-s képzést éri meg elvégezni?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, hogy melyek azok az OKJ-s képzések, amelyekkel az egészségügyben el lehet helyezkedni? Például, ha orvoslátogatónak szeretnék menni, akkor a meglévő felsőfokú (nem egészségügyis) diplomám mellé melyik lenne a legjobb egészségügyi OKJ-s végzettség?

Olvastam, hogy van gyógyszerkiadó szakasszisztens OKJ, gyógyszertári asszisztens OKj, egészségügyi szervező OKJ, stb.

Szerintetek (nemcsak a felsoroltak közül) melyiket érdemes még idén elkezdeni?



2020. aug. 2. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a gyógymasszőr képzést javaslom leginkább, mert azzal nem csak alkalmazottként dolgozhatsz, hanem vállalkozhatsz is. Nekem volt olyan ismerősöm, aki vállalkozásban havi 400 körül keresett vele. (nem Budapesten)

Alkalmazottként is elég jó a masszőr, mert ha jól tudom nem alkalmazhatnak 6 óránál tovább egy napon. Így több időd marad másra. Nyilván az alkalmazotti fizetés közelében sincs a vállalkozásnak.

2020. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2020. aug. 2. 23:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!