Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lesznek tartva iden a...

Meg lesznek tartva iden a BME-s golyataborok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 05:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én karomon (VBK) meg lesz tartva, bár az nem nagy létszámú. Ajánlott a hallgatói képviselet facebook oldalát/weboldalát megnézni, vagy kutakodni az esemény után facebookon. Szerintem már az évfolyamodnak/szakodnak facebook csoportot is létrehoztak. :)
2020. aug. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
VIK erdekelne leginkabb
2020. aug. 3. 06:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A VIKes is meg lesz tartva. golya.sch.bme.hu ---> itt vannak az informaciok
2020. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos meg. Már most sajnálom a leendő hallgatókat :( Én 2 éve vettem részt a VIK-es gólyatáborban, soha többet olyat. Az a legrosszabb emlékem a egyetemről, egy baromság az egész, annál irracionálisabb, bugyutább feladatokat, programokat ki sem lehetett volna találni.
2020. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Utolso, sajnalom hogy nem tetszett. Nekem epphogy ellenkezo benyomasom volt rola, bar elotte nagyon ketelkedtem benne, hogy mennem kene-e. Nagyon megbantam volna ha nem megyek.


Kedves kerdezo ha a vikes taboron(es igazabol barmelyik masik golyataborra is igaz) gondolkozol, menj el! Nem ismerhetunk, inkabb probald ki, mert tapasztalatbol: ha elmesz es nem tetszik, akkor megrantod a vallad, DE ha nem mesz el, es utolag rajossz, hogy tetszett volna, nagyon banni fogod

2020. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

VIK-es valószínűleg lesz, ha addig nem tör ki a harmadik világháború :D

És mindenképp érdemes elmenni rá, a legtöbb embernek tetszik, egy életreszóló élmény, abban mindenki egyetért. Ilyen gólyatábor szerintem nincs másik az országban, nagyon szórakoztató tud lenni, hidd el! :)

2020. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na VIK-es gólyák, milyen volt a gólyatábor? Most lehet a következő generációnak tippeket adni! :D
2020. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Én mentem a gólyatáborba, és szerintem rohadt jó volt. Az eddigi életem egyik legmeghatározóbb, és legjobb élménye volt. Biztos hogy meg sok információt nem jegyeztem meg, vagy nem mondták el, de ennyi idő alatt erre nem is lett volna lehetőség.

Viszont sok leendő szaktársammal megismerkedtem, és nagyon jól éreztem magam, szóval teljesen megérte.

2020. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Én is voltam. Ennél bugyutább rendezvényem még az életben sem vettem részt. Katasztrofális volt. Azt hittem, hogy a mérnökök (/mérnök hallgatók) azért intelligensebbek és racionálisabbak annál, mint amit itt a gólyatáborban mutattak. Én most nagyot csalódtam az egyetemben.
2020. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!