Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen új szakra megyek át...

Egyetemen új szakra megyek át ehhez ki kell iratkoznom, a tanulmányi osztályos azt mondta a jogviszonyom miatt beiratkozás után ajanlja, hogy kiiratkozzak miért?,

Figyelt kérdés
de én félek hogy belefolyok a masik szakommal a tanévbe és fizetnem kell a félévért, ezért nem tudom hogy hamar iratkozzak e ki, viszont milyen hátrányom lehet a jogviszonnyal?

2020. aug. 6. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert így nem lesz olyan nap, hogy ne lett volna hallgatói jogviszonyod. Nem fogsz belefolyni, ha így lenne, a TO-n se adták volna ezt a tanácsot, ráadásul, ha így is lenne, akkor is szimplán megszüntetnék a jogviszonyod, ha az előző szakodon nem fizetnéd be időben a önköltséget. Ne izgulj, jó lesz úgy, ahogy azt a TO-n mondták.
2020. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyire fontos hogy mindig jogviszonyom legyen?ezt csak úgy érdekességképpen kérdezem. Köszönöm a válaszod!:-)
2020. aug. 6. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért, mert akkor így azt hiszem nem kell könyvtárba, kollégiumba rohangálnod igazolásért, hogy nincs feléjük tartozásod, mint egyébként kiiratkozáskor kellene, hanem szimplán csak maradsz a rendszerükben és ha van bármi, csak viszed tovább, hiszen a Neptun kódod is ugyanaz marad majd.

De aztán lehet, hogy tévedek, nem merem biztosra mondani. :)

2020. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!