Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van bekerülni...

Mennyi esélyem van bekerülni a Szegedi Tömörkény István Gimnáziumba? Titeket hány ponttal vettek fel? Megéri-e oda jelentkezni vagy sem?

Figyelt kérdés
Idén leszek nyolcadikos és a Tömörkénybe szeretnék menni. Sokak szerint van esélyem bekerülni, mégis vannak kételyeim. Személy szerint a magyar-német kéttant szeretném megpróbálni. Mennyire nehéz bejutni? Könnyű a szóbeli?

2020. aug. 7. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nehéz bejutni. Jófejek a szóbeli vizsgán. Nyilván attól függ, hogy hogy fog sikerülni a központi felvételi teszted.
2020. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
most oda járok, nagyon jó a hangulata. bar van par tanár akik kb még a kommunista rendszerben elnek, es őskeresztények,d3 vannak jó fejek is. De mindenhol van ilyen. Szerintem nem nehéz bejutni a suliba és bentmaradni sem ha szorgalmas vagy. Sztm jo suli xd
2021. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én idén végzek kéttan németen, összességében szerettem idejárni. Őskeresztény tanár maximum 3 van a 90ből de a kettes úgy látszik éppen az összeset kifogta 😂

A fiatal, jófej tanárok vannak többségben, főleg a német tanárok között

Szerintem aki ide jelentkezik nem lőhet mellé mert megtanulhat felsőfokú szinten egy olyan hasznos nyelvet, mint a német. Igaz, nem mindenki jutott el ilyen szintre, a 13 fős csoportunkbol szerintem maximum 5en, de ez csak szorgalom kérdése volt.

2022. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!