Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban rosszul adtam meg a...

Neptunban rosszul adtam meg a diákigazolvány igényléshez a NEK kódot. Ha újat adok meg úgy jó?

Figyelt kérdés

Tehát ha hozzáadom a jót a másik mellé az úgy jó?

Ha igen, annál is az első igénylést válasszam vagy az új igénylés téves adatok miatt opciót?



2020. aug. 7. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem tudsz egyelőre tenni semmit. Majd ha FIR statusz: ELUTASÍTVA lesz, talan akkor tudsz tenni vmit. Esetleg megkerdezheted a TO-t, bar nem tudom ezzel kapcsolatban mennyire vannak képben.
2020. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő lehet kb amíg elutasítják?
2020. aug. 7. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Passz. Szerintem hetek..
2020. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj a tanulmányi osztálynak. Előfordul az ilyen, biztos tudnak segíteni. Új igénylést nem adnék le, csak ha ők külön kérik. Mindenképpen írnék nekik, mert pl. nálunk ezeket csak szeptember elején szokták elkezdeni feltölteni, így legalább hamarabb ránéznek.
2020. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!