Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik panelban nőttek fel, ti...

Neurotech kérdése:

Akik panelban nőttek fel, ti is olyan óvodába jártatok ahol volt fél méter mélységű medence amiben sosem volt víz?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 23:24
 1/8 anonim válasza:
87%

Pont ilyen volt.

Aztán mikor egyszer feltöltötték, valami miatt nem csomagoltak nekem fürdőruhát a szüleim és a partján búslakodtam, láblógatva, míg a többiek boldogan fröcskölödtek, és még jól le is tolt az óvónéni (óvó, haha) Mai napig fel tudom idézni azt a szomorúságot.

2020. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Medencés óvoda? :O

Ez nekem újdonság, még a középiskoláknál is ritkaságként, kiemelendő extraként tartottam számon.

Miként kell pontosan elképzelni?

2020. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem panelban éltünk, de nálunk is volt oviban egy medence ami mindig üres volt. (Vidék, kis 20 ezres város, 15+ éve)

Nem emlékszem, hogy bármikor lett volna-e benne víz..

De e sorokat írva felidéződött bennem, hogy mennyi falevél volt benne, és az egyik tejfogam is akkor esett ki, amikor épp lemásztam :)

2020. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Technikailag hogy kell elképzelni?

Rendes, épített medence, vízforgatóval?

Vagy csak egy "betongödör", amit évi 2 napra megtöltöttek, majd aznap engedték is le?

2020. aug. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2, nem medence, pancsoló.

Reggel engedtek bele langyos vizet, volt kb 15-20 centi, egyszerre kb 15 gyerek tudott benne kicsit játszani. Az év volt ovimban a mai napig megvan.

2020. aug. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, a helyes kifejezés pancsoló, rosszul írtam. Találtam egy hasonló képet a neten bár a mienk négyszögletű volt:

[link]


Köszi a válaszokat, és nem értem, hogy akik kérdeztek miért lettek lepontozva nálam mindenkinek mnet a zöld.

2020. aug. 11. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért kerültem lepontozásra, mindössze érdeklődtem a témában, mert nekem nem volt tapasztalatom hasonlóval.
2020. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagytok lepontozva, mert ez itt a dedó :D

Próbáljatok meg szakemberként a gyedes kérdésekre jó választ adni, jogszabállyal alátámasztva, soha nem tapasztalt mélyésgekbe lesztek pirospacsizva, mert fáj nekik, hogy tudjátok a választ, ők meg hülyeséget írtak... ez a gyk. :)

2020. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!