Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát sajátítsak el...

Milyen szakmát sajátítsak el amivel külföldön is dolgozhatok?

Figyelt kérdés
nő vagyok,kreatív
2008. nov. 26. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Fodrász vagy műkörmös.
2008. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dehát ennél én okosabb vagyok :(
2008. nov. 26. 17:57
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Akkor titkárnő vagy közgazdász.
2008. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hú köszönöm,közgázra akartam amugy menni :)
2008. nov. 26. 18:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Minek kérded ha tudod mit akarsz. Meg különben is én írtam volna,hogy ápolónő, gyerekorvos, védőnő, banki ügyintéző.
2008. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"De hát én ennél okosabb vagyok."

Egy műkörmös és egy fodrász az hülye?

Én is műkörmös vagyok. És képzeld még egyetemet is végeztem.

Mire vagy olyan nagyon beképzelt?

2008. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak az nem normális aki műkörmöt csináltat. Mi a szép abban egyáltalán?


Egyébként ha külföldre mész, akkor nem muszáj semmit tanulni, au-pairnek vagy takarítónak boldog-boldogtalant felvesznek. Egyébként viszont informatikusból, orvosból a legtöbb helyen hiány van Nyugat-Európában. De ezeken kívül is, ha a nyelvet profin tudod, akkor a legtöbb épeszű dologgal el lehet boldogulni.

2008. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

no vagyok, kreativ, es bekepzelt. Ez lemaradt. Ha olyan okos lennel, nem tetted volna fel ezt a kerdest.

Kulonben meg legyel orvos, vagy ugyved. De ha tobb nyelven felsofokon beszelsz, es erted amit tanultal, akkor igazabol barmit tanulhatsz, mert kulfoldon van munkalehetoseg. Azt azert elmondom, hogy az okossag nem mindig eleg.

Egy talpraesett ember sokszor tobbre viszi, mint egy olyan okos, mint te is vagy!

2008. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok fodrász vagy műkörmös él jobban, mint az olyan nagyon "okos" nők, akik pl elmennek könyvelőnek és szarul végzik a munkájukat.
2008. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
54%
szerintem mindeggy hog milyen munkát végzel csak profin csináld
2008. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!