Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba szoktak piát...

Gólyatáborba szoktak piát vinni? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
És mennyire dúrvák a szivatások?
2010. aug. 4. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

attól függ...

egyetemre ne vigyél piát mert ott a sörsátor....piálni fogsz éjjel nappal. általában játékos feladatok vannak, csapatban oldjátok meg...

a legundibb feladat talán a biliból csokievés, vagy almalé ivás, ami ugye másra hasonlít, de ne parázz....


középsuliban meg nem nagyon van gólyatábor, ugyhogy sztem nem arra gondolsz :D

2010. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi elfogy a vonaton és az első napot még kihúzod vele.
2010. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

nálunk középsuliba eléggé durva volt a gólyatábor :D

de már csak gólyabál van..de az se semmi xD

2010. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jaja egyetemire gondolok.

Hallottam olyan feladatról is, hogy pucéran hegymászás :D

2010. aug. 4. 18:09
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Fogsz te ott annyit inni, hogy nem fogod a piát kívánni. Ne vigyél egy kortyot se, legfeljebb annyit - ahogy valamelyik válaszoló tanácsolta - amennyi odaúton elfogy :D

Ja, és ruhát se vigyél minden napra. Haverom tavaly gólyatáborból úgy hozták vissza az összes cuccukat, tisztán, kivasalva, csak a táskától kicsit meggyűrve, ahogy elvitték. Kaptak egy pólót az egyetem címerével, és egy héten keresztül az kellett, hogy rajtuk legyen, meg egy alsógatya (természetesen ugyanaz egy hétig).

Napon "érlelt" piával itatták őket folyton. Utána hónapokig nem ittak :D

2010. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Húha :D Vki azt mondta, hogy vittek piát, de gondolom akkor ez suli függő. Úgy gondoltam viszek fél liter házi és majd megosztom pár emberrel, így még ismerősöket is szerezhetek, mert nem lesz ott egy se. De ez a tábor úgyis arra jó, hogy ismerősöket szerezzünk. Mostmár nem vagyok benne biztos, hogy viszek-e piát :D

Utolsó:melyik suliról beszéltél?

2010. aug. 4. 18:35
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk hoztak piát, el is fogyott az úton, utána meg végigittuk a tábort, tényleg nehéz volt utána egy ideig piára nézni. Szivatásokról annyit, hogy csak annak szivatás, aki úgy fogja fel. Gólyatáborba általában a közösségi emberek mennek, csapatfoglalkozások vannak, mindenki együtt "szív", de inkább röhög mindenki a feladatokon, meg egy idő után úgyis annyi pia lesz, hogy nem fog érdekelni a feladat. Amúgy 1 mondatban összefoglalva a feladatokat nagy átlagban: Sok pia elfogyasztása általában a lehető legkevesebb ruhában (nálunk az mindig plusz pont volt) különböző feladatokba ágyazva. Amúgy a leggyerekesebb feladatok is hatalmas élményt nyújtanak itt. Nálunk volt csapatinduló-készítés, csapatzászló-készítés, székfoglalós játék meg hasonló ezeréves hülyeségek, de ezeken röhögtünk a legnagyobbakat. Egy hatalmas 3-4 napos buli az egész, és semmit nem fogsz szivatásnak érezni.
2010. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De most nem vágom :D Én is most megyek majd, és én is pont gondolkoztam már ezen. Itt azt mondjátok, h felesleges úgyis úton már el fog fogyni. De akkor h lesz a táborba? A pénzből amit be kell fizetni, vesznek a szervezők előre vagy mih? :S
2010. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
18:41 vagyok, nálunk a feladatokhoz szükséges piát a befizetett pénzből vették (nem kell nagy dologra gondolni, általában valami olcsóbb sör, vagy a környéken fellelhető kannásbor-állomány :D), az esti buliban, és nap közben az egyéb fogyasztást pedig mindenki saját zsebből állta. Ha jól emlékszem talán egy ismerősöm volt, aki azt mondta, hogy náluk minden piát nekik kellett venni, máshol mindenhol úgy hallottam, hogy a feladatok ingyenpiával működtek.
2010. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Ja és itt ingyenpia alatt természetesen azt értem, hogy a tábor helyszínén már nem kellett érte fizetni, tehát előre megvették a táborra befizetett díjból.
2010. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!