Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közlekedésmérnököknek hol...

Közlekedésmérnököknek hol lehet szükségük AutoCAD használatára a munka során?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát meg kell rajzolgatniuk mondjuk az utak/csomópontok terveit minden felé mélységben sok fóliával.
2020. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, illetve hozzátenném, hogy például AutoCad segítségével könnyebben lehet megtervezni a tervezett változtatásokat (pl. terelések), illetve összehasonlítani a meglévő változatokat a tervezettel, vagy a tervezett változatokat egymással.
2020. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Okés, értem! Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. aug. 16. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Azért erősen átgondolnám ezt a szakot. Lehetőségeket tekintve közel sem egy gépész vagy villamosmérnöki pályáról van szó.
2020. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Mi a bajod azzal a szakkal?
2020. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel hogy mi a baj ezzel a szakkal..
2020. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Állások zöme sajnos erősen kapcsolódik az állami közlekedési cégekhez amik azért fizuban el vannak maradva a multiktól. Nem egy közlekes ismerősöm van aki mscre kredit pótlásával gépész szakot választott. De persze van olyan egyetem ahol a közlekből ágazik ki a jármű mérnök és az azért jobb.
2020. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Ja ok azt hittem hogy nem tartod rendes mérnöki munkának. Az valóban lehet probléma amit leírtál viszont mint sok más szakmával, közlekedésmérnökivel is lehet menni nyugatra ahol azért meg az itteni multikhoz viszonyítva is jóval jobb a fizetés. Amúgy én járműmérnökire megyek, csak érdekelt hogy mi a problémád vele 😂


5-ös voltam

2020. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idő felhasználói szinten megtanulni a programot? 2D és 3D alkalmazásra egyaránt! :) Ha augusztusban sok a szabadidőn, mennyit gyakoroljak naponta/hetente? KJK-s vagyok, de még nem használtuk a progit, de szeretném megtanulni előbb. :)
2021. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Pár hét szerintem simán elég rá, de lehet, hogy kevesebb is. 3D nehezebb, mert oda kell egy kis térlátás is (én véleményem), szaktársak közül sokaknak beletört a bicskája, én egyből belejöttem és a heti 1 laboron kívül nem foglalkoztam vele túlzottan sokat. Kreativitás kell és kész. Meg nem árt ha ismered a parancsokat, mert fényévekkel meggyorsíthatod a munkádat és nem kell a fenti eszköztárban keresgetned a menüpontokat.
2021. aug. 9. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!