Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Féltek már az iskolától?

Féltek már az iskolától?

Figyelt kérdés

Van bennem egy olyan félelemhez hasonló érzés mert mingyárt vége a nyáriszünetnek és kezdődik az iskola én meg 8.-os vagyok. Szóval ballagó meg minden meg van sok olyan osztálytársam akit nem szeretek mert főnökösködőek. Meg vajon ,hogy lesz-e digitális oktatás (bárcsak az lenne) meg szégyenlős is vagyok nem szoktam beszélni sokat csak mikor felelni kell.

Szerintetek mit csináljak hogy ne legyek ilyen ideges.


2020. aug. 14. 20:08
 1/4 anonim válasza:
20%
Nem,mert tegnapelőtt töltöttem be a 41-et.
2020. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%
Eltudom képzelni milyen nehéz lehet ez. Gondolj arra hogy ez az utolsó év és a tanulás fontosabb mint minden egyéb. Mi az ami lenyugtat téged? Ha van olyan csináld azt rendszeresen.
2020. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Nem mert 27 éves vagyok.
2020. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj mert nincs értelme!!

Túl sokat agyalsz a sulin...

Saját magadat stresszeled, nyugi!

Ha még is valaki stresszel (tv,tanár,testvér,...stb)

Zárd ki őket csak a saját belső hangokra figyel,hogy mit szeretnél tenni vagy lenni és tedd azt.



inkább érezd jól magad csinálj valami olyat amivel ki tudsz kapcsolódóni/szórakozni.


Ha eddig kibírtad a 7 év szenvedést akkor ez az egy év már igazán meg se kottyanhat.😄

Egyébként is ez az év csak úgy elszáll.


Szégyenlős vagy akkor szégyenlős vagy ez még Változhat,de csak akkor ha te akarod hogy más légy.Ha nem akarsz ezen változtatni akkor maradj ilyen és fogadd el akinek meg nem tetszik az meg kösse fel magát.


A osztály társaidat utoljára látod szóval jó esetben soha nem tallálkozol velük ha végeztél .Kezd elfelejteni őket mert már nem kell többet velük foglalkoznod ...Lesznek új osztály társaid.


A digitális oktatásról nem sokat tudok...De szerintem ez már nem is számít igazán ezt a maradék egy évi anyagot megtanulod és megírod a központit és mész amerre akarsz!Ennyi!


Természetesen most még távolinak tűnik hogy ez az egész de hidd el amit sokan mondanak túl lehet élni.Minden meg van benned ami kellhet és mindenki más is fél.


Igazából csak ezt kell magadban tisztázni nincs mitől félni.Lazulj el élvezd hogy megcsináltad az álltalános iskolát és jönnek az új dolgok ami szintén nem nagy durranás és még rövidebb ideig is tart...

2020. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!