Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tegnap váltottam ki a jogosítv...

Tegnap váltottam ki a jogosítványt az okmányirodába, akkor ott azt mondták hogy 8 nap mire legyátsák, plusz a kézbesítés. Akkor körül belül ebben a hónapban hányadikán várhatom hogy hozza a jogsimat a postás?

Figyelt kérdés
Az ügyintéző annyit mondott, hogy amit kapok papírt, azzal nem vezethetek. Megkell várnom mig kiküldik.

2020. aug. 18. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jövőhét hétfő vagy kedd már csak kiküldik. Én is tegnap váltottam ki,1 hetet mondtak,csak nem húzzák annál tovább az időt.
2020. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. aug. 18. 11:18
 3/16 anonim ***** válasza:
múlt szerdán voltam az okmányirodában és ma megérkezett
2020. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na ezt öröm hallani utolsó. Akkor én is megkapom jövőhéten.
2020. aug. 18. 14:13
 5/16 anonim ***** válasza:

Félre tájékoztattak, az adatlappal is lehet vezetni ideiglenesen 326/2011. (XII. 28.) Korm. rendelet 3.§ (2) a) szerint:


(2) * Magyarország területén a járművezetési jogosultság igazolására alkalmas:


a) * a vezetői engedély igénylésétől az új vezetői engedély kézhezvételéig, de legfeljebb a kérelem benyújtásától számított 30 napig



De lazábban megfogalmazva:


"A jövőben például már a vezetői engedély kiállítására irányuló adatlappal is lehet Magyarországon járművet vezetni az új jogosítvány kézhezvételéig, de legfeljebb 30 napig. "

Forrás:

[link]

2020. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a lényeg 82 alpont lemaradt:

aa) a vezetői engedély kiállítására irányuló kérelem adatlap,


ab) az elektronikus ügyintézési ponton keresztül sikeresen benyújtott vezetői engedély pótlás iránti kérelemről az elektronikus ügyintézési pont által kiállított bizonylat;

2020. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az adatlapon elviekben a fenykep alatt szerepel a szoveg, hogy meddig lehet az adatlappal vezetni.
2020. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Majd megnézem ha haza értem. Köszönöm!
2020. aug. 20. 15:04
 9/16 anonim válasza:
Valóban lehet vezetni ezzel a papírral már, okmanyirodaban nekem el is mondták. :)
2020. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi, valóban lehet. :)
2020. aug. 23. 21:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!