Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » IT/Programozás részlegen...

IT/Programozás részlegen milyen módon lehet szakmai gyakorlathoz megfelelő helyet, céget keresni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez segít-e, de leírom az én tapasztalatom.

Diákmunkásként dolgoztam egy cégnél és a szakmai gyakorlatot is tölthettem ott, így nekem ezzel lett megoldva. Akiknek nem volt ilyen lehetőségük, azoknak az egyetem keresett helyet.

Esetleg online is szétnézhetsz, szoktak lenni gyakornoki helyek hírdetve.

Ha tudsz angolul, akkor linkedin-en keresgélj. Bár lehet stack overflow oldalán is van gyakornoki pozíció, de sosem kerestem még ott rá, azért érdemes ott is megnézned.

Remélem tudtam segíteni. Még egy jó tanács, ha git nem menne, akkor mindenképp nézd át és gyakorolj vele kicsit. Elmondanak majd mindent, de ő nekik is szimpibb neked meg könnyebb az életed, ha elsőre megérted amit mutatnak.

2020. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!