Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Járt itt valaki kutya kozmetik...

Járt itt valaki kutya kozmetikus tanfolyamra? Mire számíthatok? Mi a véleményetek az ott tapasztaltakról?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szemeztem ezzel a foglalkozással, mindig is tetszett a gondolat, hogy állatok mellett dolgozzak.

De sok tapasztalatom nincs azon túl, hogy kozmetikába hordtam a kutyát és ha kész lett haza hoztam.


Milyen felszerelésekre lesz szükségem? (tudom, hogy fésű és olló az alap, de van konkrét márka ami jó is? :))

Kell egyáltalán saját az iskolához vagy elegendő utána beszerezni?

Hogyan fogunk gyakorlatozni?

Milyen lehetőségek vannak?

Én mindenképpen szeretnék kicsikkel és nagyokkal is foglalkozni.


Minden tapasztalat és gondolat érdekelne ezzel a munkakörrel kapcsolatban.


Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!



2020. aug. 19. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én jelenleg kutyakozmetikus OKJ-ra járok, úgyhogy ha rámírsz privátban szívesen kifejtem neked (és bárki másnak is), amit én eddig tapasztaltam és tudok!:)
2020. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!