Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken a akkreditálás/tár...

Egyetemeken a akkreditálás/tárgyak átvezetése mennyi idő?

Figyelt kérdés
Leadtam a kérvényt július 30an, és még mindig semmi hír. Nektek mennyi idő volt, mire elfogadták?

2020. aug. 19. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Látom a BME címkét, így tudok saját tapasztalatról beszámolni.

Ha BME-n belül jelentkezel át és még a tárgykód is ugyanaz (pl. matek), akkor max egy-két hét (szerencsésebbeknek akár pár nap), mivel a KTH intézi.

Minden más esetben jóval hosszabb idővel kell számolni, sajnos ekkor nagyban függ a tanszéktől, hogy mennyi idő alatt tudja befogadni a tárgyat.

2020. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ezen most meglepődtem, mert bme-n belül maradok, és ugyan azok a tárgykódok is, így van bent 24 napja:o akkor holnap felhívom a kth-t.
2020. aug. 23. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:

(Előző voltam)

Igen, érdemes rákérdezni. Nekem azután hamar ránéztek. Mondjuk ez még előző nyáron volt.

2020. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!