Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha nem tudom...

Mit csináljak,ha nem tudom túltenni magamat azon,hogy bezárt az iskolám amit nagyon szerettem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kilátástalan az életem,mert nagyon nagyon durván hiányozni fognak a sulis társaim és ilyet azelőtt még soha nem éreztem!

Napról napra jobban ki vagyok akadva,hogy Szeptembertől nem tudok már abban az iskolában lenni,úgy érzem világvége van...



#magány #rosszullét #hiány #összetörtlélekvagyok
2020. aug. 20. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy iskola társad se megy abba az iskolába ahol most fogsz kezdeni? Vagy olyan távolra mentél emiatt hogy oda senki se ment.
2020. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátaid melyik iskolába mentek tovább? Te miért nem oda mentél? A oda mentél, akkor mások lesznek a tanárok? Vagy miért veszed ezt ennyire zokon?
2020. aug. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mehettem oda ahová a volt osztálytársaim mentek mert nem engedték.
2020. aug. 21. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami rossz hírnevű iskolába mentek vagy miért nem engedtek a szüleid? Vagy az iskola nem engedte hogy odamenj?

Hát így ha ismeretlen közegbe kerülsz egyedül nehéz lesz.

2020. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az iskola nem engedte hogy oda menjek..
2020. aug. 21. 18:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert szar vagyok matekból,meg nem tanultam semmiből túl jól
2020. aug. 21. 18:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahova a többieket átvették az meg egy baromi erős suli
2020. aug. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!