Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezekhez a tantárgyakhoz...

Ezekhez a tantárgyakhoz milyen füzetek vagy milyen tárgyak kellhetnek?

Figyelt kérdés

-Adózás gyakorlat

-Pénzügy gyakorlat

-Számviteli alapismeretek

-Gazdasági alapismeretek



2020. aug. 20. 20:38
 1/9 anonim válasza:
100%
Számológép. Én anno a gazdasági alapismeretekhez vonalas füzetet használtam, pénzügyhöz én négyzetrácsosra tippelek, hátha kell számolni, talán a számvitelhez és adózáshoz is jó lesz.
2020. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom hogy ezek egyetemi órák lennének.

Személy szerint ha egyetemről beszélünk egy olyan négyzetrácsos kb. 200 lapos füzetet ajánlok mindegyikre amit gyűrűs mappába utána betudsz fűzni mert így nem kell sok fűzetett vinned és a nap végén betudod rakni a mappába tantárgyanként. Azért mondom a a négyzetrácsosat mert abban mivel kicsik a négyzetrácsok eléggé kicsin is tudsz írni mint ha vonalas füzetbe írnál, meg ahogy látom eléggé számolós szakon leszel szóval nem nyulhatsz mellé vele.

2020. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most megyek középsuliba és kilencedikben ezek a tantárgyak lesznek.
2020. aug. 20. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az első kettőre négyzetrácsos, a másik kettőre vonalas füzet.
2020. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 🙂
2020. aug. 20. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Számológép, kockás és franciakockás füzet( az utóbbi féle a számvitel órán kellett nekem) esetleg még egy vonalzó jól tud jönni.
2020. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

rovatolt papír, számlaváz.

Adózáshoz jól jön egy tb-naptár, akkor nem kell pl áfa-arányosításnál számolgatni, hány nap van még az évből, csak ránézel, filléres tétel, de hasznos.

Gépeden legyen ányk keretprogram, sokat segít az adózás tanulásában, ha bevallásokat nézegetsz, majd az aktuálisakat letöltöd. (én anno a tao kedvezményeket a bevallásból tanultam meg)

2020. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlathoz biztos négyzetràcsos, másik kettőhöz pedig majd megmondja a tanár, szerintem lehet négyzetràcsos és csíkos is. Egyébként nálunk gimiben abszolút nem érdekelte már a tanárokat, hogy milyen füzeted van, örültek, ha egyáltalán volt valakinek fuzete, mert az osztály 3/4-ének alapból nem volt. Nem, nem roma iskolába jártam, egy kisvárosi gimi volt.
2020. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adózás gyakorlat: szlovák rendszámos Cayenne
2020. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!