Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha lekéstem a diákigazolvány...

Ha lekéstem a diákigazolvány csekk befizetésének határidejét (aug.5), akkor hogy tudok igényelni még? (főiskolára megyek)

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csekket se küldtek tavaly, így szeptemberben igényeltem. Mikor volt a határidő?
2010. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, tudsz. Annyi van, hogy nem az első körben kapod meg a diákod, hanem kicsit később, októberben. (addig még érvényes a gimis diákod!)
2010. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fősulin bemész a TO-ra és kérsz igénylőlapot. kitöltöd, ráragasztod a képet, föladod a csekket és várod a diákot. de november előtt aligha fog megjönni. én is így voltam tavaly. de lehet kérni addig ideigleneset, azt ott helybe azonnal megcsinálják ha viszel igazolványképet és csak 500 forint.
2010. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem még simán feladhatod, hiszen ma van 5.-e. Töltsd ki a lapot és fizesd be még ma a csekket.
2010. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!