Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehèz a matek pótvzsg...

Mennyire nehèz a matek pótvzsga 9. Osztályban?

Figyelt kérdés

Szakgimnáziumban vagyok,ès arra lennék kíváncsi,hogy kb milyen nehéz és hány kérdés van?

Ès most jelenleg hány százalèktól megyek át biztosan?


2020. aug. 23. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogy hogy pótvizsgáznod kell öcskös?
2020. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mert nem megy a matek.

Lehet diszkalkóliás vagyok.(nem tom jól írtam e.)

De ha lehetne akkor légyszi válaszolj a kérdésre.

2020. aug. 23. 20:42
 3/15 A kérdező kommentje:

De könyörgöm hát valaki válaszoljon már.

Elég stresszes így is.

Legalább egy százalèk határt vagy valami

2020. aug. 23. 21:00
 4/15 anonim ***** válasza:
És mégis mit válaszoljunk? Maga a 9-es matek se nehéz, mégis sikerült megbuknod. Van, aki álmából felkelve lefelelne hibátlanra, és van, aki megbukik, mégis honnan tudjuk neked mennyire megy?
2020. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De azt kérdezem hogy kb mennyitol van meg a kettes. Hány százalèktól?
2020. aug. 23. 21:19
 6/15 A kérdező kommentje:
És írtam az okát miért buktam meg. Amúgy az általános oktatás nekünk egy nagy szar volt.
2020. aug. 23. 21:20
 7/15 anonim ***** válasza:

Diszkalkulia a neve, de nem hiszem el, hogy minden 2-3. diák lenne az. Ha valaki rossz jegyet kap matekból már egyből dobáloznak ezzel. Szintúgy ez van az olvasással/írással, pedig nem mindenki SNIs tanuló, inkább lusta és/vagy makacs, hogy leüljön gyakorolni/tanulni . Mondom én ez diszlexiásan 12 tanévnyi vizsgálatok és fejlesztés után.



Én készítettem fel pótvizsgára diákokat akiknek segítettem az adott tanév anyagát feldolgozni(mindnek sikerült jól). Kilencedik osztályos anyag szinte csak az általános iskolait fedi le. Ha gyakoroltál akkor könnyű lesz a szóbeli és az írásbeli is. Míg, ha nem csináltál szinte semmit akkor 99% az esélye, hogy újra az adott évfolyam. A maradék 1% pedig óriási szerencsével rendelkező emberek akik átjutnak.


A százalékot nehéz megmondani, mert ez iskolánként eltérő is lehet. Így, ha valaki pótvizsgázott már nálatok akkor érdemes lenne megkérdezni az adott illetőtől.

2020. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És szóbelizni is muszály?
2020. aug. 23. 21:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Kb az iskolák 99%-ban muszáj. Nézd meg az iskola holnapját. Ha írtak ki szóbeli időpontot akkor nincs mese el kell menni aznap szóbelizni is. Ez nem akarat kérdése, hanem hogy tovább akarsz jutni.


#7

2020. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak az van hogy 8 től pótvizsga.
2020. aug. 23. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!