Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi, hiánypótlási felszólítá...

Felvi, hiánypótlási felszólítás a középiskolai bizonyítvánnyal kapcsolatban, de adatfelvételnél azt írta, hogy Nem kell feltöltenem, ha X év után állították ki?????

Figyelt kérdés
Oda volt írva, hogy ha X év után van kiállítva a bizonyítvány akkor elektronikus úton kapják meg a dokumentumokat, erre látom hogy kaptam az üzenetet a felvi oldalán, hogy "hiánypótlási felszólítás", akkor msot mivna???
2020. aug. 24. 09:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Ez most akkor azt jelenti, hogy törölve lett a jelentkezésem vagy mi a szar?

Csináltam több képet is, napokon át arról, hogy HITELESÍTVE lett ügyfélkapuval, minden amire szükség van fel lett töltve, le is töltöttem valami státuszlapot vagy mi az istent, és most ezzel vág pofán?

2020. aug. 24. 09:15
 2/4 A kérdező kommentje:
"hitelesített adatlap"-ot töltöttem le
2020. aug. 24. 09:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy ezt az érettségi bizonyítványra értették? Vagy most mi?
2020. aug. 24. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól mert hitelesíteni tudtál, az nem azt jelenti, hogy jó is a jelentkezésed. A középiskolai bizonyítványt mindenképpen csatolni kellet,az érettségi bizonyítványt, illetve a tanúsítványokat nem kérték, mert azokat az elmúlt sok évben már megszerezték elektronikus úton.


Szerintem ha nem pótoltad a hiányt, akkor nem érvényes a jelentkezésed.

2020. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!