Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély,hogy...

Szerintetek van esély,hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Igazából teljesen kész vagyok ma idegileg,de az előző napokban sem voltam stresszmentes. Tudom,hogy ti honnan tudhatnátok,hogy fel fognak-e venni,vagy sem,de így véleményetek szerint sikerül-e? A rendes felvételi ponthatárát +21 ponttal haladtam meg,viszont ez nem 400+os,hanem pont hogy a minimumnál lett kicsit több a ponthatár. Az edulineon láttam,hogy 110-120 közötti jelentkező van a szakra,amelyik suliba én jelentkeztem ott 25 főt vesznek már csak fel,és persze ez a 110en valahány fő nem csak abba a suliba jelentkezett,de azért elég jó eredmények születtek szóbeli nélkül is így elnézve a ponthatárokat államin,és ezért aggódom,hogy nem férek bele a keretbe😬

2020. aug. 26. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk megjósolni, de semmiképp se pánikolj, ha idén nem jön össze, akkor jelentkezel jövőre is. Ne idegeskedj, azzal csak rosszabb lesz. Javaslom, hogy csinálj rekreációs dolgokat, amik lenyugtatnak, például filmezés, zenehallgatás. Majd írd meg felvettek-e!
2020. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!