Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy kormos itt...

Mennyit keres egy kormos itt valamint svajcban?

Figyelt kérdés

Nos nagyon belejottem ebbe a korom epitesbe, magamnak csinalom egy ideje. Ugy gondoltam jo lenne ezzel foglalkozni es elvegezni egy kepzest, viszont fontos lenne szamomra hogy idovel jol keressek vele ezert hezitalok..

Itthon sajat szalont csinalnek ugy mennyit lehet keresni?

Viszont akadt egy olyan lehetosegem hogy svajcba szepseg szalonba tudnek menni ezzel. Mennyit lehetne kint keresni?



2020. aug. 26. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Ha szeretnél Svájcba menni, akkor gondolom az ottani 4 hivatalos nyelvből 3-at folyékonyan beszélsz...
2020. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha németül beszélsz(esetleg angolul is), az már elég, az emberek nagy része ott németül beszél. Itthon, ha van sok nő, aki igényt tart a munkádra, akkor meg lehet belőle élni, főleg szalonokban(legtöbb szalonban hihetetlenül drágán dolgoznak, főleg Pesten, de vidéken is). Kint sajnos nem tudom. Gondolom lenne egy időszak, amikor nem nagyon lenne embered, mert meg kéne ismernie a környéknek téged, de ez itthon is így van. Persze létezik olyan, hogy nem egyéni vállalkozóként dolgozol, hanem felvesz téged a szalon itthon, akkor a fizetés viszont nem olyan sok. Kint nem tudom mi szükséges ehhez, de gondolom alkalmazott lennél.
2020. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!