Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg ciki az egyetemi...

Tényleg ciki az egyetemi beiratkozásra szülővel menni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha 18-19 vagy akkor nem ciki de ha 30-40-es levelezős leszel akkor ciki :D
2020. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Hétfőn az elte-n még jó, hogy ment a barátnőm a lányával, mert a lánynak 37 fokos hőt mértek (tévesen). Anyuka oldotta meg meghatalmazással.

Sokan intézik akkor a költpzést is.

Én meg azért mentem anno anyuval, mert októberben töltöttem csak a 18-at, és nem iratkozhsttam egyedül.

2020. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondom, hogy ciki, de nem szokás. Mi több, mint 300-an kezdtünk és volt vagy 5 szülő a beiratkozáson.
2020. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
19 vagyok és nem szeretnék egyedül menni, nem voltam még abban a városban, ahol a sulim van, ezért első nap jó lenne szülővel :D
2020. aug. 27. 11:40
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem gáz. Miért lenne az? Mármint, a szülőd elkísér, ennyi.
2020. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Mentem már beiratkozni szülővel és nővéremmel suliba is. Idegen volt a város így egybe kötöttük nézelődéssel, illetve kipróbáltuk hogy lehet oda eljutni tömegközlekedéssel stb.

Utána egyetemre is amikor beiratkoztam többen voltunk, jött anyám az élettársával meg a bátyám is, úgyis mentünk oda közös vásárlás miatt, így egybekötöttük a kettőt.

Nem szólt meg senki és nem is néztek meg minket, nekem meg jó volt önbizalom növelőnek :D

Szerintem nem ciki.

2020. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! 😇
2020. aug. 27. 12:06
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Szeritnem baromi ciki.. én 10 éve iratkoztam be, egy darab szülőt nem láttam pedig két intézménybe is jártam, nekem se volt ismerős a város. De változott a világ, kishúgom most megy egyetemre, vele megy anyukánk és fogja a kezét. Fura :D
2020. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is rettentő gáz, de ahogy látom, a mai 20-onévesek egyre önállótlanabbak. Érdekes, minket anno sokkal szigorúbban fogtak tinédzserként, mégsem okozott gondot az ilyesmi. Második diplomámat csinálom, első évesen rossz volt látni, egyesek mennyire önállótanok:( - De ahogy látom, a világ változik...
2020. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha még sosem voltál az egyetem közelében sem, és anyukád/apukád vinne kocsival, akkor nem ciki.(Feltéve, ha nem 25-30 éves vagy, saját autóval).
2020. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!