Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is hallott arról hogy...

Más is hallott arról hogy szeptember 15-től ismét online oktatás lesz?

Figyelt kérdés
Ismerőstől is hallottam, meg már cikkek alatt kommentekbe, hogy hallották hogy szeptember 15től online oktatás lesz megint. Nem hinnék ennek, de igy hogy már többen is hallották elgondolkodtam, hogy tényleg igaz.

2020. aug. 27. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen hallottam erről
2020. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Hol hallotta az ismerősöd?

Sehol nem hallottam/láttam ilyesmit. Személy szerint örülnék egyébként az online oktatásnak egyetemistaként.

2020. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen, sok helyen suttogják, de inkább 14-ét, vagy lehet, hogy az a váltónap. Mindenesetre több helyen is hallottam már ezt a dátumot.
2020. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen hallottam. Valami olyasmi van, hogy nem akarnak korai pánikot, azért kezdik el rendesen az iskolát - legalábbis a szüleim valami ilyesmit mondtak, hogy ezt hallották. De már most napi 100 új fertőzött van, ha közel 150ezer diák özönli el a buszokat reggelente, a vírus tutira felfut majd.
2020. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Bocs előző vagyok. Az a 150ezer inkább fél milliónál is több! Most, hogy belegondoltam!
2020. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak találgatás. Valószínűleg ugyanúgy lesz suli. Amíg nincs hivatalos bejelentés, bárki mondhat bármit.
2020. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez valami olyan "hivatalos információ", mint az előző hisztériánál Budapest lezárása. A hivatalos tájékoztatásoknak lehet hinni, nem a "csiripelték a verebek" meg "azt suttogják, csak nem akarnak pánikot" történeteknek.
2020. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez csak itt terjed gyakorin...2 hétre minek nyitnák ki a sulikat? Szerintem az általános iskolák nyitva maradnak végig. Középsuli, meg egyetem? Hát azok ki tudja. Vannak gyakorlatorientált szakok, ahol nem lehet csak úgy online oktatást tartani, ez szépen ki is derült tavasszal.
2020. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
130 felett van a napi fertőzöttek száma, ennek a felénél tavasszal bezártak minden iskolát! Szóval azért nem tűnik túl légbőlkapottnak a dolog, főleg, hogy kezdik belengetni a szigorításokat és lezárásokat újra. Az durva lesz, ha az elszabadult fiatalok a buszokon-vonatokon-boltokban szétfertőnek mindent reggelente meg délutánonként, mert a kis ....k nem figyelnek sem a maszkhordásra, sem a higiéniára!
2020. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
#10 hát nem tudom fater, én személy szerint nem "elszabadult fiatalokat" és "kis ...kat" látok rendszeresen maszk nélkül (vagy tokatakaróban, kilógó orral) az üzletekben és tömegközlekedésen, hanem a középkorú és idősebb korosztályt.
2020. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!