Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan kérjek igazolást,ha...

Honnan kérjek igazolást,ha azt mondtam nem megyek osztakykirandulásra? (bonyolult, többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy Pesti suliba járok, és most lesz az osztálykirandulás. De azt mondtuk az ofonek hogy orvos hoz megyek. És mondta hogy hozzám be azt az igazolást. De nem megyek orvoshoz. Akkor honnan vigyek neki igazolást?

2020. aug. 28. 17:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
*nagyon sokszor 7 óránk volt; ezek meg ilyen hétórás napok voltak jellemzően ez a fogászatis, meg ez a túlbuzgós programok.
2020. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

9-es vagyok


Az osztálykirándulás osztály szintű program, tanítás helyett vagy tanítás után. Ha a tanítás helyett van, de te az iskolában maradsz (pl. másik osztályban vagy) aznap nem kell róla igazolás. Nyilván ha otthon leszel fog kelleni. Én így értettem.


10-es Szó nem volt arról, hogy osztálykirándulás helyett otthon lesz. Annyiról volt szó hogy nem megy a többiekkel.


Nyilván ha valaki beteg és hazamegy azt nem lehet elkönyvelni úgy hogy az órákon részt vett ha nem. Ha tanítási idő alatt van a fogászat, nem kötelező elmenni igazolás ellenében. Ha tanítás után akkor nem kell igazolni távollétedet.

2020. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
De pont direkt úgy csinálták a fogászatot, hogy az utolsó két órában legyen; és tehát nagyon sokára végzett az utolsó ember. Azt nem is tudom,hogy mikor, nem érdeklődtem senkitől, de tehát az utolsó 1 v két tanórának, ha vége, akkor ezek szerint aki addig nem került sorra, az hazamehetne a fogorvostól, mégha pl kiskorú is? De amúgy, asszem, hogy az első 6 óra lett megtartva olyankor. Nehogy lógjunk fogászatra mentünk címen. Minden alkalmat meg akartak ragadni, hogy órát tartsanak nekünk; pl még érettségi szünetet se kaptunk anno rendesen; mindig csak a hétfőt kaptuk meg; és a többi napon meg 14 órától 18:30-ig volt a tanítás. Míg máshol legalább 3 napot kaptak, de lehet, hogy az egész hetet. Ja és volt, hogy más középsulikban szeptember harmadikán volt az évnyitó, nekünk már augusztus 31-én; és két nappal később is kezdődött a nyári szünetünk, mint másik középiskoláknak; és még a téli szünetünk is legalább 2 nappal később kezdődött; tavaszi szünetben meg volt , hogy csak egyetlen napot, a Húsvét utáni keddet kaptuk meg. Tehát igyekeztek, hogy minél jobban be legyünk táblázva. Van valamennyi idő, amivel az iskola gazdálkodhat, hogy mennyi napot legüynk bent; tehát pl így a szünetek határai meghúzva; ebben van némi szabadsága az iskoláknak.
2020. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen haza
2020. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hú, wow, #14,köszi a választ
2020. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De nem ajánlom, hogy bárki is hazamenjen senki nem nézné jó szemmel, illetve nem árt ha egy fogorvos megnézi valakinek a fogait
2020. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jó , hát én már nem vagyok diák, meg pl ha még diák lennék, akkor se szívesen állnék le vitázni az osztályfőnökkel; de szóval aki messzebb lakott , azt a legtöbben előreengedték. Volt olyan, aki nem lakott messze, és bearcátlankodott a vidéki városban lakók elé. Ezt már csak így külön. Tehát a többieknek még fontos lehet, akik most járnak suliba. :)
2020. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mi a retekért kell ezt kiemelni?
2020. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Irj magadnak!

Nezz a neten egy orvos alairasat es masold le azt meg van oldva

Ja hat azt nem tom mennyire hulye az ofod (az enyem az xd)

2020. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen dumáld le az igazgatóval,hogyha pl az ofőd erősködik,hogy menjél, hogy te márpedig nem. :) De mondjuk nem hinném,hogy annyira erősködne az osztályfőnököd; de szóval ha ő nem akarja jóváhagyni, hogy kihagyd, akkor majd az igazgató engedélyezi neked; ozt cső. Egyébként ilyet ne csinálj , de egyébként mondok egy funnit; egyszer egy srác azzal bukott le; hogy nőgyógyásznak a pecsétjét rakta az igazolásra. :) :) xD
2020. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!